Loader Logo
SAĞLIK BAKANLIĞI MHRS KAMU SPOTU TOPRAK RAZGATLIOĞLU
REKLAM FİLMİ

Sağlık Bakanlığının Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni (MHRS) tanıtmak ve nasıl kullanılacağını kamuoyuna anlatmak için sistemin kullanıcısına sağladığı temel fayda üzerinden yola çıktık. ‘‘Hastaneye giden en hızlı yol’’ mesajı üzerinden gerçekleştirdiğimiz çalışmada marka yüzümüz dünyanın en hızlı motosiklet yarışçılarından biri olan Toprak Razgatlıoğlu oldu. Toprak Razgatlıoğlu’nun ‘‘Hastaneye giden en hızlı yol’’ olarak MHRS’yi tanımladığı kamu spotu ile randevu almanın en kolay ve en hızlı yolunun MHRS olduğunu anlattık.

SAĞLIK BAKANLIĞI MHRS KAMU SPOTU
REKLAM FİLMİ

Hastane randevusu alarak sıra beklemeden sağlık hizmeti almanın ne kadar kolay olduğunu anlatmak ve Sağlık Bakanlığının Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni (MHRS) tanıtmak adına ‘‘Sıra beklemenin sırası değil’’ mesajı üzerinden yola çıktık. Hastanede çok sıra bekleyeceğini düşünen ve bu yüzden hastaneye gitmek istemeyen bir karakterin MHRS ile tanışmasını ele alan kamu spotuyla MHRS’nin kullanıcısına sağladığı faydayı anlattık.

MHRS PUBLIC SPOT FOR MINISTRY OF HEALTH

We planned to introduce the Ministry of Health's Central Doctor Appointment System (MHRS) and to explain how to use it based on the main advantages that MHRS provides for the patients. In this work our message was '' The fastest way to the hospital '' and we collaborated with Toprak Razgatlıoğlu, one of the fastest motorcycle racers in the world, as face of the brand. In this public spot, while Toprak Razgatlıoğlu described the MHRS as “The fastest way to hospital”, explained that the easiest and fastest way to make an appointment is MHRS.

MHRS PUBLIC SPOT FOR MINISTRY OF HEALTH

In order to explain how easy it is to get health care without waiting in the queue and to introduce the Central Doctor Appointment System (MHRS) of the Ministry of Health, we set out with the message “it’s not the time to wait in the queue“. We talked about the benefits that MHRS provides to its users with a public spot that addresses a character's meeting with MHRS, who thinks that he will wait in the hospital a lot and therefore does not want to go to the hospital.